0 392 444 22 29 info@girneivf.com Hartë
Konsultim falas WHATSAPP 0 533 850 02 00

Le të ju telefonojmë

  • JU JENI SIGURISHT, JEMI QENI!
    JU JENI SIGURISHT, JEMI QENI!
    Ne i ndamë ëndrrat tuaja, besuam, nuk u dorëzuam kurrë dhe kemi sukses përsëri! Ne dëshirojmë të falënderojmë të gjithë ata që na konsiderojnë të denjë për këtë dashuri dhe sukses.

Mirësevini në Qendrën e Prodhimit të Shtatëzënësisë së Shëndetshme!

DHOMA E DHOMA / EMBRYO

Duket se qielli ka arritur një lartësi të madhe në atmosferë

Udhëzues për trajtimin e efikasitetit

Duket se qielli ka arritur një lartësi të madhe në atmosferë

Terapitë

Tub provë

Ne punojmë për lumturinë tuaj me spitalin tonë të pajisur me pajisjet e teknologjisë më të fundit në qendrën tonë.

Lexo më shumë

Dhurimi i vezëve

Dhurimi i vezëve është trajtimi i kryer kur gruaja ka mitër por nuk mund të prodhojë vezë.

Lexo më shumë

Vaksinim

Terapia e vaksinimit është teknika e parë riprodhuese e asistuar kur ekziston një problem i bazuar në mashkull në rastet kur shtatzënia nuk ndodh pavarësisht marrëdhënieve të rregullta.

Lexo më shumë

Dhurimi i spermës

Sperma e përdorur në dhurimin e spermës merret nga bankat evropiane si Danimarka.

Lexo më shumë

Dhurimi i embrionit

Shtë një metodë që lejon çifte të mbrapshta me probleme të spermës dhe vezëve të kenë fëmijë.

Lexo më shumë

Procesi i ngrirjes së vezëve

Procesi i ngrirjes së vezëve është ngrirja e qelizave të vezëve të mbledhura nga gratë në moshat e tyre më produktive për përdorim në të ardhmen falë një programi të veçantë të ngrirjes.

Lexo më shumë

Dhurimi i Vezës

Disa gra nuk mund të mbesin shtatzënë me qelizat e tyre të vezëve sepse ka një problem me qelizat e tyre të vezëve.

Lexo më shumë

Diagnoza gjenetike (PGD)

Diagnostifikimi gjenetik preimplantimi-PGD është metoda diagnostike gjenetike që përdoret në periudhën para fekondimit të vezës femërore para shtatëzanisë, por para se të vendoset në mitër.

Lexo më shumë

TSE e Vogël

Shkaqet më të zakonshme të infertilitetit janë infertiliteti mashkullor. Testet e infertilitetit përdoren për të përcaktuar praninë, sasinë, lëvizshmërinë dhe cilësinë e spermës tek burrat.

Lexo më shumë

Reduktimi i fetusit

Ulja e fetusit (zvogëlimi i shtatëzënësisë) është procesi i zvogëlimit të numrit të embrioneve duke ndaluar rrahjet e zemrës së një ose dy embrioneve në shtatëzënësi ose më shumë shtatzëni pas trajtimit me IVF. "

Lexo më shumë

Procesi i ngrirjes së embrionit

Metodat e ngrirjes dhe shkrirjes së embrionit, të cilat janë aplikuar në laboratorët e fekondimit in vitro për 20-25 vjet, janë në gjendje të arrijnë nivele më të larta të shtatzënisë falë teknikave të reja të zhvilluara vitet e fundit.

Lexo më shumë

We help people:

Na kontaktoni

Përvoja. Maintenance. Innovation.

Me sa duket, arritëm një lartësi të madhe në atmosferë, sepse qielli ishte i ngordhur i zi, arritëm një lartësi të madhe në atmosferë dhe yjet filluan të shkëlqejnë

10 +
Vite përvoje
100 %
Doktor i Kualifikuar
15 +
Shërbime të ndryshme
93 %
Shkalla e suksesit

Ekipi ynë i ekspertëve gjithashtu na udhëzon në shkurtimet e shtatëzanisë

1-4. JAVA

Gjinia e foshnjës tuaj tashmë është vendosur

Sed nec blandit nibh. Pellentesque commodo suscipit gravida. Sed sit amet ex sed mi dignissim elementum in ut quam. Vivamus laoreet non mauris eget mattis. Nam turpis orci, consectetur vel accumsan sed, condimentum at sapien.

4-9. JAVA

Ju mund të ndjeni disa simptoma shtatzënie brenda katër javësh

Sör nec blandit nibh. Pellentesque commodo suscipit gravida. Eski oturdu atama eskiden öğleden sonra öğleden sonra. Vivamus ...

9-13. JAVA

Foshnja juaj tani është e gjatë 6 cm dhe është formuar plotësisht.

Verda Tunçbilek (Özkent)

Gjinekolog dhe Specialist IVF
Verda Tunçbilek (Özkent) lindi në 17 qershor 1975 në Nikosia. Ai u diplomua në Shkollën e Mesme të Mesme Güzelyurt Turke Maarif si një student i nderit të lartë.

Shqyrtime të pacientëve

Kam gjetur Qendrën IVF Kyrenia ndërsa bëja hulumtime në internet, ku menduam se kishte mbaruar dhe nuk mund të kishim një fëmijë. Në fillim isha shumë e pasigurt. Gruaja ime tashmë ishte shumë e përgjegjshme ndaj Qipros. Më vonë, ndërsa takohesha me infermierin, ajo më dha informacion të sinqertë dhe detaje të shkëlqyera dhe shpjegoi trajtimin, dhe sa herë që telefonoja, ajo m’u përgjigj pa marrë parasysh sa ishte ora. Herën e parë kur hipëm në aeroplan, arritëm në një vend që nuk e dinim kurrë. Ata na morën nga aeroporti dhe na vendosën në hotel. Zoti ju ndihmoftë në çdo çështje. Trajtimi ynë shkoi mirë, por nuk kisha asnjë shpresë se do të vazhdoja të mbetem shtatzënë. Kur dolën rezultatet unë hyra në një krizë të madhe të qarë ... Tani kemi Azinë dhe Arda. Dua të falënderoj të gjithë stafin dhe mjekun tim që punojnë në Girne IVF

B. Y.
Janar 2018

I dashur Qendra Kyrenia IVF ju dua po aq sa familja ime. Sepse keni plotësuar pjesën që nuk kam mundur ta plotësoj prej vitesh. E dashur Verda, për gjithë sinqeritetin dhe ndershmërinë tuaj; I dashur Mustafa Bej për përpjekjet tuaja të sinqerta, i dashur Idil, ju falënderoj që nuk më keni kursyer asnjë lloj mbështetje dhe fytyrë të buzëqeshur dhe për përpikmërinë e të gjithë punonjësve tuaj që më prezantuan me ju, para së gjithash kur humba shpresat dhe më bëri të lumtur që isha nëna juaj. Te dua shume, shume. Verën tjetër do të vij patjetër në Girne me fëmijën tim. Juaji ...

S. D.
Pazar 2018

Tolga dhe Verda, dhe të gjithë miqtë që punojnë në Girne IVF Center, po kalojnë një ditë shumë të lumtur falë juve. Të gjithë miqtë që punonin në qendrën tuaj ishin shumë të sjellshëm dhe miqësorë për ne. Ata na ndihmuan të ndihemi mirë me moralin. Ne ju japim gjithë dashurinë dhe respektin tonë të pafund për të gjithë ndihmën, interesin dhe interesin dhe fytyrën tuaj të buzëqeshur.

M. Z.
Gershor 2018

Mjeku im i dashur Tolga Tuna, embriologu Mustafa Bej, infermierja ime e dashur Gökçe dhe të gjithë shokët e tjerë të skuadrës, nuk mund të lutem dhe të falënderoj. Ekip me cilësi të lartë, shërbim miqësor dhe një ekip reagimi shumë të shpejtë në krahasim me vendet e tjera. Gjaku im doli sot dhe unë jam PARAQESHME !! Unë do ta rekomandoj këtë qendër për këdo që ka qenë i lodhur për shumë vite. Unë ju besova dhe ju e mbajtët atë besim deri në fund. Faleminderit të gjithëve, pas shumë vitesh ëndrrat tona bëhen realitet.

Ş.D.
Shtator 2018

Së pari, unë do të doja të falënderoja infermierin tim të dashur ildil si Qendrën Girne IVF për besimin dhe sinqeritetin e saj gjatë trajtimit tim. Do të doja të falënderoja mjekun tim Verda për miqësinë që më dha me forcë dhe përzemërsi për të më bërë të ndjehem i sigurt dhe plot dashuri dhe energji. Do të doja të falënderoja edhe Embrikologun tim Mustafa Bej dhe ekipin e tij. Ne jemi të kënaqur që ju njohim. Je mire

G.K.
Maj 2019

Kompanitë me të cilat punojmë